Poradnik randkowania online cz. 1.

Poradnik randkowania online napisany na potrzeby daterank.pl

 


Nasze rady na udane randki w sieci.

Co trzeba zrobić żeby odnaleźć swoją miłość w Internecie? Pragniemy, żebyś mógł/ mogła czuć się spokojnie, dlatego też opracowaliśmy poniższe rady i wskazówki, które ułatwią Ci osiągnięcie swojego celu.

1. Spraw żeby Twój profil przyciągał innych.

Specjaliści do spraw randek uważają, że bycie opanowanym, otwartym i posiadanie dobrze zrobionego profilu to najważniejsze żeby móc odnaleźć naszą drugą połówkę. Twój profil to osobiste miejsce gdzie dodajesz informacje o sobie, swoje zdjęcie i informujesz, czego poszukujesz w ewentualnym kandydacie na partnera. Zawiera odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące m.in., jaki/a jesteś, co lubisz robić w wolnym czasie, a także, jakich cech poszukujesz w swoim kandydacie. Bądź jedyny w swoim rodzaju na tyle na ile jest to możliwe. Opisuj innym siebie, własne zainteresowania, ulubione filmy, co lubisz robić w wolnych chwilach. Pisz o sobie prawdę – nie warto kłamać, aby przypodobać się komuś. Zostań po prostu sobą. Chcąc zaciekawić inną osobę, opisz siebie normalnie i pokaż, że jesteś tak samo przeciętny jak inni. Profil to połowa sukcesu. Nie zapomnij żeby pozostać powściągliwym i żeby nie upubliczniać za wielu informacji o sobie.

2. Pamiętaj o jednej z najważniejszych rzeczy- swoim zdjęciu profilowym.

Wykorzystaj swoje najbardziej aktualne zdjęcie. Możesz poprosić bliską Ci osobę, aby upewnić się że zdjęcie to jest najkorzystniejsze. Profilowe powinno przedstawiać twarz i być zrobione w przeciągu 6 miesięcy. Nie musi być to jedno zdjęcie, a kilka, jeśli takie posiadasz. Mogą być to zdjęcia z Twojego ostatniego urlopu, lub pokazujące Cię podczas wykonywania Twojego hobby. Nie dodawaj zdjęć z innymi osobami, ponieważ w ten sposób można pomylić Cię z innymi.

3. Dawaj innym prezenty.

Wiele portali randkowych oferuje swoim użytkownikom obdarowywanie wirtualnymi całusami/prezentami itp. Zaskoczą one obdarowaną przez Ciebie osobę i na pewno sprawią jej uśmiech na twarzy, a Ciebie odróżnią spośród innych. Nierzadko takie prezenty mogą kosztować jakieś śmieszne pieniądze ale powiedzmy szczerze co to jest poświęcić parę złotych by zwrócić na siebie uwagę tej interesującej osoby 😉

 

Przejdź do: “Poradnik randkowania online cz. 2 .”